Tworzymy idealne​

Projekty graficzne

Jeśli chcesz stworzyć świetną markę i nie posiadasz żadnej grafiki? Czas to zmienić, aby twoja firma wyróżniała się wśród innych.

Każda firma, która świadczy swoje usługi szerszej grupie klientów i myśli o rozwoju dysponuję miłą dla oka grafikę taką jak: logotyp, wizytówki, bannery czy odpowiednio przygotowane kanały w social mediach.
Jedną z najważniejszych cech graficznych jest spełnienie potrzeb klientów, ponieważ to nasi klienci decydują czy skorzystają z naszych usług lub produktów.

Według jednego z badań, przeciętny człowiek skupia się 8 sekund. Zatem jest to czas, w którym musimy zainteresować potencjalnego klienta naszą ofertą, w przeciwnym razie zamknie stronę.

Jaką grafikę wykonujemy?

Projekt logo

Logo to podstawowy element graficzny do budowania wiarygodnego i rozpoznawalnego biznesu. Profesjonalny logotyp musi wywołać emocje, zdobyć zaufanie do marki co pomoże rozwinąć skrzydła znacznie szybciej niż dotychczas.

Social Media

Portale społecznościowe dzisiaj nie służą tylko do kontaktów ze znajomymi. Teraz to doskonałe miejsce dla przedsiębiorców, którzy mogą reklamować swoje usługi i produkty. Dobrze przygotowana grafika zainteresuję i przyciągnie uwagę, zachęci do dołączenia i kliknięcia „Obserwuj”.

Wizytówki

Mimo upływu lat i rozwoju technologii ulotki do dnia dzisiejszego są nieodłącznym elementem spotkań biznesowych. Wizytówka ma mnóstwo plusów, jest mała, tania i zawiera najpotrzebniejsze informację o twojej firmie.

Ulotki

Ulotki to często podstawowa forma reklamy małej, lokalnej firmy. Dobra ulotka może pełnić kilka funkcji. Możemy pokazać w ciekawej formie Menu twoich produktów czy usług, zachęcić do skorzystania z promocji czy zaprosić na spotkanie biznesowe czy imprezę.

Kontakt

Wypełnij krótki formularz

… i stwórzmy razem coś wyjątkowego!
Skontaktuj się z nami