Tworzymy idealne​

Strony internetowe oparte na Wordpress

Własna strona internetowa to doskonała wizytówka twojej firmy w sieci. Współczesne strony to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie zupełnie nowych klientów, przedstawieniu własnej oferty, poprawieniu wizerunku.

W Idealpix tworzymy strony internetowej z wykorzystaniem nowoczesnych standardów. Naszym głównym celem na którym się skupiamy projektując stronę:

• Dopasowanie strony do każdych możliwych urządzeń (RWD)
• Prostota i intuicyjność
• Świetny design
• Optymalizacja i przygotowanie pod dalszy rozwój

Korzyści z posiadania strony internetowej

Wizerunek marki

Czy słyszałeś kiedyś stwierdzenie „jeśli nie ma Cię w internecie to znaczy, że nie istniejesz”?

Wizerunek marki to sposób jak nasza firma jest postrzegana przez potencjalnych klientów. W dobie tak silnej konkurencji i rozwoju technologi nie może nasz zabraknąć w sieci.

Prezentuje ofertę

Strona firmowa to najskuteczniejsze narzędzie do prezentowania pełnej oferty i podstawowych informacji. Twój klient nie musi do Ciebie dzwonić czy jechać do firmy po szczegółowe informacje, które uzyska kilkoma kliknięciami myszy. Taka forma prezentacji oferty nie tylko ułatwia komunikację co i skraca czas sprzedaży.

Podnosi wiarygodność firmy

Klienci zanim podejmą decyzję skorzystania z naszych usług sprawdzi naszą wiarygodność w sieci. Zanim skorzystamy z usług czyjejś formy chcemy wiedzieć więcej o marce, zapoznać się z ofertą i z opiniami. Firmy które posiadają stronę, zdecydowanie częściej otrzymują zapytania drogą mailową lub telefoniczną.

Niskie koszty

Strona internetowa to stosunkowo nieduże koszty. Mimo że zaprojektowanie strony kosztuję dużo to w dłuższej perspektywie czasu raz zainwestowany kapitał przyniesie niebywałe korzyści. Załóżmy że koszt projektu wyniesie nas 1600 zł a dzięki niej pozyskamy kilku dodatkowych klientów, którzy zostawią u nas więcej niż zapłaciliśmy za stronę.

Reklama 24/7

Internet to jedna z najlepszych form reklamy w XXI wieku. Widoczność twojej firmy w wyszukiwarce Google czy portalach społecznościowych pozwala dotrzeć do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów. Strona jest nieustannym pracownikiem który działa całą dobę niezależnie od Ciebie i pracowników.

Badanie rynku

Zamieszczając na swojej stronie internetowej mechanizmy takie jak ankiety czy statystyki stron w bardzo łatwy sposób możemy przeprowadzić badania marketingowe. Dzięki zastosowaniu takich narzędzi, możemy dowiedzieć się jakich usług potencjalni klienci szukają lub co możemy ulepszyć w aktualnej ofercie.

Zasięg globalny

Dzisiaj większość z nas w kieszeni posiada smartfon z dostępem do internetu. Pierwszą myśl jeśli chcemy coś znaleźć to wyciągamy smartfona z kieszeni i wpisujemy w wyszukiwarkę odpowiednią fazę. Jednak żeby się w niej znaleźć musimy posiadać stronę firmową.

Konkurencja nie śpi

Obecnie ciężko znaleść firmę której nie ma w internecie. W każdej branży, klienci mają do wyboru wiele firm z których mogą skorzystać. Warto jest jednak zwiększać swoją szansę i zawalczyć o klienta.

Proces realizacji strony internetowej

Nasz proces realizacji strony internetowej jest w pełni przejrzysty dzięki czemu efekty pracy są widoczne na kadym etapie.

1

Zbieranie i analiza danych

Testowanie to ważna część przed opublikowaniem strony w internecie. Sprawdzamy czy wszystko zostało wykonane z odpowiednią starannością. Wykonujemy test funkcjonalności, szybkości ładowania i poprawiamy ewentualne błędy i niedociągnięcia.

Po zatwierdzeniu testów, przychodzi czas na wdrążenie strony. W tym momencie przesyłamy na nasz serwer (hosting) testowy oraz wykonujemy ostateczny test czy witryna działa poprawnie.

2

Planowanie i projektowanie
grafiki

Kolejnym etapem jest planowanie na podstawie wcześniej zebranych informacji, dzięki temu z łatwością tworzymy całą architekturę strony.
Tworzymy wstępny, graficzny układ strony i podstron z rozmieszczeniem poszczególnych elementów.

Przedstawiamy do akceptacji, realizujemy poprawki oraz ponownie przedstawimy końcowy efekt jaki będzie w finalnej wersji.
Po akceptacji i nałożonych ewentualnych poprawek następuje przejście do kodowania.

3

Testy, poprawki i wdrążenie
strony

Gdy już wiemy jak nasza strona będzie wyglądać możemy podjąć się realizacji i zamienić grafikę na kod. W zależności od wcześniejszych ustalonych warunków programujemy szablon i instalujemy różne moduły (np. Formularz kontaktowy, galeria itp.).

4

Testy, poprawki i wdrążenie
strony

Testowanie to ważna część przed opublikowaniem strony w internecie. Sprawdzamy czy wszystko zostało wykonane z odpowiednią starannością. Wykonujemy test funkcjonalności, szybkości ładowania i poprawiamy ewentualne błędy i niedociągnięcia.

Po zatwierdzeniu testów, przychodzi czas na wdrążenie strony. W tym momencie przesyłamy na nasz serwer (hosting) testowy oraz wykonujemy ostateczny test czy witryna działa poprawnie.

5

Szkolenie i pomoc techniczna

Proces tworzenia strony został zakończony. Mimo to nie jest to koniec z dalszym rozwojem strony. Ostatnim etapem jest zarządzanie stroną.

Wiele firm przekazuje nam prowadzenie strony, jednakże jeśli klient nie jest zainteresowany dodatkową usługą szkolimy z obsługi systemu CMS na jakim powstała strona internetowa.

6

Oddanie strony klientowi

Gdy już cały projekt strony zostanie zaakceptowany i zostanie dokonana pełna wpłata za usługę taką stronę przenosimy na serwer klienta i wypełniamy końcową dokumentacje dotyczącą oficjalnego odebrania strony.

Kontakt

Wypełnij krótki formularz

… i stwórzmy razem coś wyjątkowego!
Skontaktuj się z nami