Nasze usługi

Pomagamy zaistnieć w internecie

Tworzymy strony internetowe, projekty graficzne i pomagamy w obsłudze stron WWW

Strony internetowe oparte na Wordpress

Własna strona internetowa to doskonała wizytówka twojej firmy w sieci. Współczesne strony to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie zupełnie nowych klientów, przedstawieniu własnej oferty, poprawieniu wizerunku.

• Dopasowanie strony do każdych możliwych urządzeń (RWD)
• Prostota i intuicyjność
• Świetny design
• Optymalizacja i przygotowanie pod dalszy rozwój
Czytaj więcej

Projekty graficzne

Jeśli chcesz stworzyć świetną markę i nie posiadasz żadnej grafiki? Czas to zmienić, aby twoja firma wyróżniała się wśród innych.

Każda firma, która świadczy swoje usługi szerszej grupie klientów i myśli o rozwoju dysponuję miłą dla oka grafikę taką jak: logotyp, wizytówki, bannery czy odpowiednio przygotowane kanały w social mediach.
Jedną z najważniejszych cech graficznych jest spełnienie potrzeb klientów, ponieważ to nasi klienci decydują czy skorzystają z naszych usług lub produktów.
Czytaj więcej

Obsługa techniczna

Współczesna strona internetowa ewoluuję wraz z nowoczesnymi trendami. Częste aktualizację, kopie danych czy monitorowanie to tylko jedyna z niewielu usług o które musimy zapewnić aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować.

Decydując się na posiadanie strony internetowej warto jest przemyśleć kto się będzie w późniejszych etapach rozwoju zajmował się administracją naszej strony.
Czytaj więcej
Kontakt

Wypełnij krótki formularz

… i stwórzmy razem coś wyjątkowego!
Skontaktuj się z nami